HAKKIMIZDA

Firmamız toptan ve perakende satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, kaliteli malzeme temin ederek  sağlam ve kaliteli ürünler yaparak dürüst çalışarak iyi bir prestij kazanmıştır.

Cade Ambalaj, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile sattığı ürünler kaliteli ve güvenli siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.
Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve en önemlisi kalite konusunda odaklanıp; tutarlı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ilerlemesidir.

Bu tutum müşterilerimizin şirketimize duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturulmuştur.

Bizi bugün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmamız, hiç bir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek hizmete durmadan  devam etmek hedefimizdir.


Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla, dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.


Değerlerimiz;

•    Dürüstlük
•    Şeffaflık
•    Rekabetçilik Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
•    Mükemmeliyet

koli, kutu, Poşet, Ofset kutu, Kesimli Kutu, Rulo, bobin, streç, Köşebent, Koli bandı, Mağaza poşeti, karton çantalar, baskılı, koli, baskısız, kutu, cadde ambalaj
desen tasarımı koli kutu