ÜRETİM HAKKINDA

Üretim tesisimiz, kutu siparişi veren bütün müşterilerimize en iyi yanıtı sunabilcek adına çalışmalarını her geride bıraktığımız gün katlanan süratle sürdürmektedir. Yapılan çalışmaların incelenmesi ve tamamlanması eksper ve bilen ekibimiz doğrulusunda incelenir ve son adımına kadar takip edilir. Verdiğiniz siparişlerde üretim tesisimiz ve sarfedilen araçlarımız son teknolojinin getirdiği yenilikler ile beraber sizlere yayılan kutular olarak üretilir.

Kutulama en avantajlı ve ekonomik çözümlerden bir tanesidir.

Çok avantajlı ve dayanıklı yapılara sahip olan kutu, ambalajlama ve saklama hedefi ile sarfedilen her yönden en karlı ve en yararlı seçeneklerden bir tanesidir. Ürünlerinizin nitelik standartlarını belirler ve tanesini belirtebilirsiniz. Sizle bu harika üretim tesislerinden çıkan mamüller ile bütün problemlerinizi hallederken aynı vakitte oluşturulan işlemlerinde en iyi şekilde sahibi olan müşteri olma ihtimaline erişen müşterilerden olursunuz. Kutu hem insanlar amacıyla hemde bütün dünya amacıyla var olan en yararlı sistemlerden bir tanesidir.

Cadde ambalaj kutu üretiminde ve kolilerde ne kadar eksper ve güvenilir bir isim ise aynı vakitte müşterilerinin devamlılığı ve memnuniyeti ile de kendisini kanıtlayan isimlerden bir tanesi olarak kendisini göstermektedir. İstediğiniz boyut ve meşgul olduğunu alan ve firma türü ne olursa olsun en kusursuz ve en iyi şekilde istenilen nitelikte sizlere hizmet verebilecek kapasiteye sahip bir firmayız.

koli, kutu, Poşet, Ofset kutu, Kesimli Kutu, Rulo, bobin, streç, Köşebent, Koli bandı, Mağaza poşeti, karton çantalar, baskılı, koli, baskısız, kutu, cadde ambalaj
desen tasarımı koli kutu